Hakkımızda.

Biz Kimiz?

ACIS Teknik Kontrol ve Belgelendirme; bünyesindeki uzman personeli ile basınçlı kap, buhar kazanları, borulama, çelik konstrüksiyon ve tahribatsız muayene konularında hizmet vermektedir. Enerji santralleri, basınçlı kap, buhar kazanları, saha tankları, borulama uygulamalarının; tasarım kontrolü, imalat ve saha montajı çalışmalarını 3. parti ve/veya 2.parti olarak her türlü Kalite Güvence/ Kalite Kontrol (QA/QC) faaliyetlerini güçlü uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Uzmanlık alanlarımız arasında; ASME koduna göre yapılan her türlü imalat ve montaj kontrolleri ile firmaların ASME koduna göre yetkilendirilmesi ve danışmanlık hizmetlerinin Yetkili ASME Inspektörleri ve Süpervizörleri vasıtası ile başarı ile sürdürülmesi de yeralmaktadır.

Yurtiçinde gerekse Yurtdışında faaliyet gösteren pek çok önemli basınçlı kap ve buhar kazanı tasarımı, imalatı ve montajını yapan firmalar ile işbirliğimiz devam etmektedir.

Faaliyet Alanımız

Kontrol ve Gözetim

Kazan, basınçlı kap, çelik konstrüksiyon, her türlü kaynaklı imalat ile ilgili ürünlerin AD-Merkblatt, TRD, API, CODAP, BSI, TRB, ASME, AWS kodları ve diğer EN Standartları ve Avrupa Normları çerçevesinde ; tasarım, imalat, montaj , işletmeye alma ve işletme aşamalarında uygulanacak kontrol yöntemleri ile test ve kontrol aşamalarına nezaret etme, son kontrol, dokümantasyon ve sertifikalandırma hizmetlerini yerine getirmekteyiz.

Biz, 25 yıldır size önem veriyoruz, işimize özen gösteriyoruz.

Volkan Palabiyik


Volkan Palabıyık

ACIS CEOKalifikasyonlar:

ASME Authorized Inspector- AI, ASME Authorized Nuclear Inspector- ANI (National Board Commission no: 12035
Inspector & Specialist NDT Level III for ASNT - RT & UT
CSWIP 3.1 Welding Inspector BS EN ISO 17637:2011
Lead Auditor ISO 9001
ARAMCO Inspector, SAP No: 70016150
TÜRKAK (Turkish Accreditation Society) Teknik Uzman
TUV THURINGEN e.V. , TÜ15-13-003-TR, Auditor 97/23/EC, (new 2014/68/EU)
TUV AUSTRIA TÜRK Aplicant for Senior Inspector as per 2014/68/EU.